Мамин форум. Полтава

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Мамин форум. Полтава » Беседка » Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Є дуже велика проблема в сім'ї - алкогольна залежність брата. Дуже хочу йому допомогти, але як не знаю ((Він не приймає той факт, що вся його життя руйнується через алкоголь. Що робити? Як йому можна допомогти?

0

2

Якщо не приймає, то Ви не зможете йому нічим допомогти .. Мені дуже шкода .. Такі люди або до кінця своїх днів спиваються або з ними щось відбувається, що вони починають розуміти і виходити з цього стану.

0

3

Навіщо Ви так категорично? Адже з будь-якої ситуації є вихід! Потрібно тільки мати віру і терпіння! Мій чоловік теж довгий час не приймав той факт, що він випиває черезмерно, поки після чергового запою я його не повезла в наркологічний центр в Полтаві ось сюди https://med-zahid.com.ua/ua/filialyi/na … iy-tsentr- poltava / після того, як його вивели із запою, за нього взялися психологи, які і дали поштовх до усвідомлення того, що відбувається ... Тільки після цього він самостійно прийняв рішення кодуватися! З тих пір не п'є вже майже два роки! Каже, що якби не я і допомога фахівців, то зараз би все закінчилося дуже погано ((

0

4

Olga Donets написал(а):

Є дуже велика проблема в сім'ї - алкогольна залежність брата. Дуже хочу йому допомогти, але як не знаю ((Він не приймає той факт, що вся його життя руйнується через алкоголь. Що робити? Як йому можна допомогти?

Здесь нужно комплексное лечение- работа нарколога и психолога. Алкоголизм тяжелая зависимость, попытайтесь уговорить на лечение или хотя бы на визит к психологу. Возможно с его помощью удастся пройти лечение. Удачи вам.

0

5

Обратитесь в медицинский центр Луч, они как раз занимаются лечением алкоголизма. Здесь работают квалифицированные врачи, есть и психологи. Лечат методом лазерного кодирования. Мой брат тут лечился, его сначала выводили из запоя https://medcentrluch.com.ua/vyvod-iz-zapoya Лечили медикаментозно, выводили интоксикацию, поддерживали печень. С ним работал психолог. И только после курса лечения проходил кодирование. Сейчас уже прошло 2 года как он не пьет и с ужасом вспоминает прошлое. Попробуйте связаться с клиникой, боритесь за брата, его можно спасти.

0

Вы здесь » Мамин форум. Полтава » Беседка » Лікування алкоголізму